Velkoobchod

Vítejte v sekci "Velkoobchod", kde nabízíme kvalitní produkty z kratomu a jeho alternativ. Jsme hrdí na naši nabídku, která zahrnuje prášek z kratomu, drcené listy kratomu, prášek ze stonků a žilek listů kratomu a veškeré další alternativy.

Naše produkty jsou špičkové kvality a nabízíme je v několika variantách, jako jsou standard, premium, mikro a nano, abychom co nejvíce vyhověli vašim požadavkům za kvalitu a cenu.

Máme sklady v Olomouci, Zlíně, Rožnově pod Radhoštěm a také vlastní sklad v Pontianaku, Indonésii.

Doručení zajišťujeme z našich skladů v ČR nebo přímo z našeho skladu v Indonésii. Pokud se rozhodnete pro doručení z ČR, doručíme vám produkt do 1-2 pracovních dnů. V případě doručení z Indonésie bude doručení trvat leteckou dopravou 7-14 pracovních dní a námořní dopravou 45-60 pracovních dní.

Snažíme se co nejvíce usnadnit a zpříjemnit doručení našich produktů. Proto využíváme místních zkušených dopravců v ČR a EU a expresní doručení po městě, kdy produkt dostanete stejný, či následující den. Mezi naše věrohodné dopravce patří PPL, DPD, Zásilkovna, Česká pošta, WEDO, Liftago, Wolt Drive a Dáme rozvoz.

Při objednávání našich produktů můžete zvolit způsob platby jako je bankovní převod, karta, bitcoin, na splátky nebo dobírka. Pokud máte zájem, můžete se objednat i na osobní vyzvednutí na našich českých skladech a zaplatit v hotovosti. 

Nezáleží na tom, zda si objednáváte z ČR nebo Indonésie, my se postaráme o veškerou administrativu a zásilky jsou pojištěny pro vaše bezpečí.

Naše produkty jsou převážně balené v 1 kilových vakuovaných průhledných baleních, které jsou označené názvy. V případě domluvy lze kratom navážit i do menších sáčků, tedy místo 1 kilových balení vám můžeme nabídnout sáčky po 10, 20, 50, 100, 200, 500 gramech. 

Všechny balení mohou mít buď náš nebo váš design, je to na vás. Rádi vám zařídíme kompletní realizaci vašich sáčků od designu až po identitu celého brandu.

Může jít tedy o jednoduchý velkoobchodní prodej, kde vám prodáváme jen celé kilovky, anebo také o komplexní spolupráci.

Samozřejmostí je, že dodržujeme všechny zákonné předpisy týkající se dovozu a prodeje kratomu a jeho alternativ. Veškeré naše produkty pravidelně laboratorně testujeme na bakterie, salmonely, kvasinky, plísně, streptokoky, těžké kovy a alkaloidy mitragynin a 7-hydromitragynin.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo speciální požadavky ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat:

Email: ahoj@adamkrupa.cz
WhatsApp/Telegram/Signal: +420 725 677 330

Děkujeme vám za zájem o naše produkty a těšíme se na vaši objednávku!