Námořní doprava z Indonésie

Dobrý den,

vítejte na naší velkoobchodní sekci e-shopu. Pro správné zobrazení všech produktů, funkcí a cen je potřeba:

 • mít registrovaný velkoobchodní účet
 • být přihlášen na tomto velkoobchodním účtu

Podmínkou pro získání velkoobchodního účtu je být prodejcem kratomu a ideálně, ale ne nutně, mít IČ/DIČ, tedy také jinak - nemůžete být koncovým zákazníkem.

Splňujete-li tyto podmínky, registrujte se prosím na https://www.adamkrupa.cz/registrace/, formulář "velkoobchodní zákazník". Hned po registraci se Vám zobrazí velkoobchodní produkty a ceny.

Pokud Vás zajímají naše velkoobchodní ceny, ale zatím si u nás nechcete vytvářet účet, kontaktujte nás prosím na e-mail ahoj@adamkrupa.cz nebo WhatsApp +420725677330 a my Vám zašleme náš velkoobchodní ceník.

Jako velkoobchodní zákazník máte na výběr mezi:

 1. objednávkou z českého skladu, případně letecky z Indonésie není-li zboží na skladě
 2. objednávkou námořní dopravou z indonéského skladu

Objednávky se platí vždy dopředu, a to bankovním převodem, není-li sjednáno jinak.

Český sklad/letecká doprava z Indonésie

Objednávka z českého skladu, případně letecky z Indonésie není-li zboží na skladě.

Systém Vám umožní si objednat i v případě, že se zboží nenachází na českém skladě, a v takovém případě se zboží objedná letecky z Indonésie přímo k Vám, případně Vám zboží dodáme ze zásilek z Indonésie, které již máme na cestě, máme-li nějaké.

Zdali Vaši objednávku odbavíme z českého skladu nebo leteckou dopravou z Indonésie se dozvíte až po objednávce, objednávky vyřizujeme dle pořadí, kdo si kdy objednal.

Chcete-li se přesvědčit o reálném a aktuálním stavu českého skladu před objednávkou, přidejte se prosím do naší velkoobchodní WhatsApp skupiny, kde o všem pravidelně informujeme: https://chat.whatsapp.com/Jx2p59yn81L4r6j8ozREuF.

Případně nás můžete kontaktovat e-mailem ahoj@adamkrupa.cz nebo na WhatsAppu +420725677330, jsem Vám k dispozici.

Při objednání prosím počítejte tedy s tím, že se zboží nemusí zrovna nacházet na českém skladě a bude jej Vám nutné doručit letecky z Indonésie nebo z leteckých zásilek, které máme již na cestě.

Z tohoto důvodu Vám všem doporučujeme, abyste si u nás objednávali nejlépe vždy dopředu, tedy ideálně 14 dní, maximálně 7 dní předtím, než Vám dojdou zásoby kratomu. V takovém případě nezáleží na tom, zdali Vám objednávku odbavíme ihned z českého skladu nebo letecky z Indonésie, neboť to vždy stihneme včas.

V průběhu roku 2024 zajistíme, abychom mohli veškeré objednávky odbavovat přímo z českého skladu. Nyní to není bohužel možné, neboť sice aktuálně dodáváme na náš sklad až 7 tun kratomu měsíčně, ale nestačí to. Proto aktuálně pracujeme na rozšíření kapitálu za účelem navýšení pravidelných skladových zásob.

Poznámka: aktuálně držíme na českém skladě převážně vždy pouze premium nano kratom, přičemž standard nano pouze sporadicky - při objednání standard nano kratomu počítejte prosím tedy s tím, že se bude jednat převážně o leteckou dopravu z Indonésie.

Další informace:

 • doba doručení z českého skladu: 1-2 pracovní dny
 • doba doručení z indonéského skladu leteckou dopravou: 7-14 pracovních dní
 • minimální objednávka prášku: 10 kg
 • minimální objednávka tekutých extraktů: 10 ks
 • minimální objednávka práškových extraktů: 1 g
 • výjimky v rámci minimálních objednávek jsou možné, např. vzorečky, stačí nás kontaktovat e-mail ahoj@adamkrupa.cz nebo WhatsApp +420725677330

Námořní doprava z Indonésie

Objednávka z indonéského skladu námořní dopravou.

V případě námořní dopravy si zboží objednáváte vždy z indonéského skladu, odkud Vám zboží odešleme námořně v LCL/FCL kontejneru.

Cenově výhodnější.

Další informace:

 • doba doručení: 1-2 měsíce
 • minimální objednávka prášku: 1000 kg, výjimečně 500 kg, je-li více zásilek připraveno k odeslání

Závěr: rozumíme tomu, že se náš systém může zdát jako komplikovaný, vícero možností a kroků, ale věřte nám, že právě díky tomu nám bude vše skvěle fungovat a odsýpat, a to především se zmíněnými včasnými objednávkami dopředu.

Jakmile si objednáte, tak Vás co nejdříve zkontaktujeme s informacemi, jak Vaši objednávku odbavíme. Zároveň se můžeme vždy domluvit, nebude-li Vám něco jasné či vyhovovat, jsme flexibilní a otevřeni domluvě, je-li to v našich silách.

Jsme tu pro Vás, děkujeme Vám za projevenou důvěru.

WhatsApp skupina: https://chat.whatsapp.com/Jx2p59yn81L4r6j8ozREuF