Český sklad/letecká doprava z Indonésie

Vítejte na naší velkoobchodní sekci e-shopu. Pro správné zobrazení všech velkoobchodních produktů, cen a funkcí je potřeba:

 1. mít registrovaný velkoobchodní účet, ne koncový
 2. být přihlášen na tomto velkoobchodním účtu

Jedinou podmínkou pro získání velkoobchodního účtu je být prodejcem kratomu. Nevyžadujeme IČ/DIČ. Jen nesmíte být koncovým zákazníkem.

Splňujete-li tuto podmínku, přejděte prosím na https://www.adamkrupa.cz/registrace/, zvolte si formulář velkoobchodní zákazník a registrujte se.

Hned po registraci se Vám zobrazí naše velkoobchodní produkty a ceny na spodku této stránky.

Pokud Vás zajímají naše velkoobchodní ceny, ale zatím si u nás nechcete vytvářet velkoobchodní účet, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected] nebo WhatsAppu +420725677330 a my Vám zašleme náš velkoobchodní ceník.

Jako velkoobchodní zákazník máte na výběr mezi:

 1. objednávka z českého skladu, případně letecky z Indonésie není-li zboží na českém skladě
 2. objednávka námořní dopravou z indonéského skladu

Objednávky se platí vždy dopředu, a to bankovním převodem, není-li sjednáno jinak.

Český sklad/letecká doprava z Indonésie

Objednávka z českého skladu, případně letecky z Indonésie není-li zboží na českém skladě.

Systém Vám umožní si objednat i v případě, že se zboží nenachází na českém skladě, a v takovém případě se zboží objedná letecky z Indonésie přímo k Vám, případně Vám zboží dodáme ze zásilek z Indonésie, které již máme na cestě, máme-li nějaké.

Zdali Vaši objednávku odbavíme z českého skladu nebo leteckou dopravou z Indonésie se dozvíte až po objednávce, objednávky vyřizujeme dle pořadí, kdo si kdy objednal.

Chcete-li se přesvědčit o reálném a aktuálním stavu českého skladu před objednávkou, kontaktujte nás prosím e-mailem na [email protected] nebo zprávou na WhatsAppu +420725677330.

Při objednání prosím počítejte tedy s tím, že se zboží nemusí zrovna nacházet na českém skladě a bude nutné Vám jej doručit letecky z Indonésie nebo z leteckých zásilek, které máme již na cestě.

Z tohoto důvodu Vám všem doporučujeme, abyste si u nás objednávali nejlépe vždy dopředu, tedy ideálně 14 dní, avšak nejpozději 7 dní předtím, než Vám dojdou zásoby kratomu. V takovém případě nezáleží na tom, zdali Vám objednávku odbavíme ihned z českého skladu nebo letecky z Indonésie, neboť to vždy stihneme včas.

V průběhu roku 2024 zajistíme, abychom mohli veškeré objednávky odbavovat přímo z českého skladu. Nyní to není bohužel možné, neboť sice aktuálně dodáváme na náš sklad až 10 tun kratomu měsíčně, ale nestačí to. Proto aktuálně pracujeme na rozšíření kapitálu za účelem navýšení pravidelných skladových zásob.

Poznámka: aktuálně držíme na českém skladě převážně vždy pouze premium nano kratom, přičemž standard nano pouze sporadicky - při objednání standard nano kratomu počítejte prosím tedy s tím, že se bude jednat převážně o leteckou dopravu z Indonésie.

Další informace:

 • doba doručení z českého skladu: 1-2 pracovní dny
 • doba doručení z indonéského skladu leteckou dopravou: 7-14 pracovních dní
 • minimální objednávka prášku: 1 kg
 • minimální objednávka tekutých extraktů: 1 ks
 • minimální objednávka práškových extraktů: 1 g

Námořní doprava z Indonésie

Objednávka z indonéského skladu námořní dopravou.

V případě námořní dopravy si zboží objednáváte vždy z indonéského skladu, odkud Vám zboží odešleme námořně v LCL/FCL kontejneru.

Cenově výhodnější.

Další informace:

 • doba doručení: 60-90 pracovních dní
 • minimální objednávka prášku: 100 kg

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na [email protected] nebo WhatsAppu +420725677330, jsme Vám k dispozici.

Velkoobchodní WhatsApp skupina, přidejte se prosím: https://chat.whatsapp.com/Jx2p59yn81L4r6j8ozREuF